سرمایه بانک‌های کشور وارد اقتصاد و چرخه تولید نمی‌شود و این مسئله نشان می‌دهد که چرخ اقتصاد کشور خوب نمی‌چرخد

سرمایه بانک‌های کشور وارد اقتصاد و چرخه تولید نمی‌شود و این مسئله نشان می‌دهد که چرخ اقتصاد کشور خوب نمی‌چرخد

%۸۶

%۱۴

کل آرا
۱۶۱
با برچسب , , , , , , , , , , , , , , , , , .

متن منبع

حجت الاسلام والمسلمین غلامعلی صفایی بوشهری، امروز در دیدار مدیر شعب و مسئولین بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان بوشهر با بیان اینکه بانک به عنوان یک پشتیبان قوی می تواند در خدمت زندگی اقتصادی مردم باشد، اظهار کرد: بانک در عرصه اقتصاد به عنوان یک پشتیبان قوی در زندگی بشری نقش مهمی دارد به ویژه اگر یک کشور در عرصه تولید و جهش تولید دارای یک رویکرد راهبردی باشد.

امام جمعه بوشهر بانک را مهمترین پشتیبان معیشت مردم و اقتصاد کشور عنوان کرد و گفت: اگر دارایی و نقدینگی مردم و عدم توانمندی آنها در زندگی معیشتی مورد پشتیبانی قرار نگیرد قطعاً زندگی آنها دچار مشکل خواهد شد.

وی با بیان اینکه بانک، کانون جوشان حمایت است، افزود: بانک در عرصه خدمات تسهیلاتی در تولید کالای مورد نیاز جامعه و جهش تولید جهت خودکفایی و مرجعیت بین المللی و ایجاد ثروت برای کشور و رفاه اجتماعی نقش مهمی دارد.

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه معوقات بانکی در سطح کشور بسیار بالاست و سرمایه موجود در بانک ها نیز تأثیر چندانی در اقتصاد کشور ندارد، خاطرنشان کرد: سرمایه بانک های کشور وارد اقتصاد و چرخه تولید نمی شود و این مسئله نشان می دهد که چرخ اقتصاد کشور خوب نمی چرخد به همین خاطر ضروری است که طبق قانون، سرمایه موجود در بانک ها در راستای سرمایه گذاری و حل مشکلات استفاده شود.

حجت الاسلام والمسلمین صفایی بوشهری گفت: بانک های ما در حوزه های تولید، خودشان نقش شریکِ تازیانه به دست را بازی می کنند که این اشتباست و لازم است این رویه اصلاح شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *