بسیج در همه زمینه های علمی، عقیدتی، فناوری و دفاعی موفق

بسیج در همه زمینه های علمی، عقیدتی، فناوری و دفاعی موفق عمل کرده و وجود آن برای نظام اسلامی ضروری است.

%۲۲

%۷۸

کل آرا
۵۵
با برچسب , , , , .

متن منبع

آیت الله محمدرضا ناصری: بسیج در همه زمینه های علمی، عقیدتی، فناوری و دفاعی موفق عمل کرده و وجود آن برای نظام اسلامی ضروری است

آیت الله ناصری با اشاره به آغاز هفته بسیج، بیان کرد: برکت حضور بسیج در کشور ما بر کسی پوشیده نیست و امام راحل به نیروی بسیج باور داشت بر همین اساس دستور تشکیل آن را داد.

وی با بیان اینکه امام راحل به ملت ایران عظمت داد، افزود: امام همه انسانها را بندگان خدا و همه را صاحب مسئولیت می دانست و بسیج نیز در راستای همین مسئولیت شکل گرفت.

امام جمعه یزد ادامه داد: بسیج یک حرکت بزرگ و یک خدمت بزرگ به جامعه است و حضور آن برای مردم و کشور ضروری است، زیرا نیروی آماده به کار در همه زمینه هاست و همواره یاور دین و انقلاب بوده است.

آیت الله ناصری عنوان کرد: امروز بسیج باید در همه زمینه ها، از جمله اخلاق مداری، تولید علم، نوآوری خود را تقویت نماید و با برنامه در همه زمینه ها به خوبی پیش رود.

خطیب جمعه یزد در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب مبنی بر حفظ نخبگان، اظهار داشت: ایشان در این زمینه رهنمودهایی داشتند که بسیار ارزشمند است و یکی از نکات مدنظر ایشان، رسیدن به تولید علم است.

https://t.me/Mardom_rohaniat

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.