نمی‌توان به بهانه شفاف‌سازی، حساس کردن افکار عمومی

نمی‌توان به بهانه شفاف‌سازی، حساس کردن افکار عمومی و حتی نهی از منکر زیر و بم امور افراد را علنی کرد. این جار زدن، قبح فساد را از بین می‌برد


%۹۲

کل آرا
۵۰
با برچسب , , , , .

متن منبع

حجت‌الاسلام و المسلمین محمدعلی نکونام: نمی‌توان به بهانه شفاف‌سازی، حساس کردن افکار عمومی و حتی نهی از منکر زیر و بم امور افراد را علنی کرد. این جار زدن، قبح فساد را از بین می‌برد.

حجت‌الاسلام و المسلمین محمدعلی نکونام ظهر امروز در خطبه‌های نمازجمعه این شهر با اشاره به موعظه قرآن در خصوص سکوت در برابر آنچه بدان علم نداریم، گفت: زبان و همه اعضای ما باید در برابر پروردگار پاسخگو باشند و لذا ما حق نداریم جاهلانه حرفی را نشر دهیم و در جامعه انحراف ایجاد کنیم.

امام جمعه شهرکرد تصریح کرد: ما حتی اجازه نداریم هرآنچه می‌دانیم را هم مطرح و برجسته کنیم مگر جاهایی که سلامت جامعه و مصلحت اقتضا می‌کند.

وی با تأکید بر اینکه نمی‌توان به بهانه شفاف‌سازی، حساس کردن افکار عمومی و حتی نهی از منکر زیر و بم امور افراد را علنی کرد، افزود: این جار زدن، قبح فساد را از بین می‌برد.

نکونام خاطرنشان کرد: افشاگری هم باید به اندازه باشد وقتی خداوند متعال ستارالعیوب است، ما بندگان حق نداریم در افشای امور شخصی دیگران زیاده‌روی کنیم

https://t.me/Mardom_rohaniat

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.