از مذاکره‌کنندگان ایرانی می‌خواهیم به بهانه‌های کودکانه

از مذاکره‌کنندگان ایرانی می‌خواهیم به بهانه‌های کودکانه آژانس بین‌المللی انرژی اتمی توجهی نکنند

%۲۴

%۷۶

کل آرا
۲۰۴
با برچسب , , , .

متن منبع

حجت‌الاسلام محمدجواد حاج‌علی‌اکبری: از مذاکره‌کنندگان ایرانی می‌خواهیم به بهانه‌های کودکانه آژانس بین‌المللی انرژی اتمی توجهی نکنند.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدجواد حاج علی اکبری در خطبه دوم نماز عبادی – سیاسی روز جمعه در دانشگاه تهران خاطرنشان کرد: از مذاکره کنندگان ایرانی که تاکنون بسیجی‌وار در میدان بوده‌اند می خواهیم همین رویکرد را در مذاکرات هسته‌ای هشتم آذر در وین در پیش بگیرند و ذره ای در مقابل زیاده خواهی های آمریکا و اروپا کوتاه نیایند و به بهانه های کودکانه آژانس بین المللی انرژی اتمی توجهی نکنند.

وی همچنین از مذاکره کنندگان ایرانی خواست با قدرت منطق برخاسته از عقلانیت و صلابت با طرف های مقابل مذاکره کنند و حق ایران را در رفع یکپارچه تحریم ها تحقق بخشند.

عطر تفکر بسیجی در دولت سیزدهم استشمام می‌شود

خطیب نماز جمعه تهران با تبریک هفته بسیج تصریح کرد: عطر تفکر بسیجی با روی کار آمدن دولت سیزدهم در محیط حکمرانی جمهوری اسلامی بیشتر شنیده می شود. شاهد تلاش و کار فراوان، استفاده از فرصت ها، جوانگرایی، هم افزایی با سایر قوا، مردمگرایی و جدیت در تحقق منویات رهبر معظم انقلاب به ویژه بیانیه گام دوم از سوی این دولت انقلابی و جهادی بودیم.

حاج علی اکبری با بیان اینکه اقدامات ۱۰۰ روز اول دولت سرمایه اجتماعی را در کشور بالا برده و امید را در بین آحاد مردم زنده کرده است، گفت: دولت سیزدهم هم در عرصه های داخلی مثل مبارزه با کرونا، رسیدگی به زلزله زدگان، تامین کالاهای اساسی، نهضت ساخت مسکن و هم در عرصه های بین المللی مثل پیوستن به سازمان همکاری شانگهای و توجه به شرق موفق عمل کرده است.

وی خاطرنشان کرد: دولت انقلابی و بسیجی این امید را ایجاد کرده که غول گرانی مهار و پول ملی تقویت شود. امیدواریم با تفکر بسیجی حاکم بر این دولت، ثبات در بازار سرمایه، رونق تولید و اصلاح ساختارهای فسادزا سرعت بگیرد. اگر دولت همین تفکر بسیجی و جهادی را ادامه دهد نصرت الهی همراه آن خواهد بود.

خطیب نماز جمعه تهران گفت: خوشبختانه همین تفکر بسیجی را در مدیریت عالی قوه قضائیه هم شاهد هستیم و مدیران و کارکنان این قوه فعالانه وارد میدان شده‌اند و از یک سو تدبیر علوی را در دولت می بینیم و از سوی دیگر شمشیر علوی را در دستگاه قضایی شاهد هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.