متن منبع

آیت‌الله خاتمی: جدایی حوزه از سیاست از جمله رویکردهای انحرافی است.

عضو شورای عالی حوزه‌های علمیه با تاکید بر این که قرآن بلاغ للناس بوده، باید با متن و محتوای قرآنی انذار نماییم، اظهار داشت: تربیت نسل معتقد، امر بسیار مهم و حساسی است؛ نیاز است تا طلاب پیش از ورود به مباحث فلسفی، پایه های اعتقادی را محکم و استوار نمایند.

سخنران اجلاسیه مدیران استانی، معاونان و مدیران ستادی حوزه‌های علمیه، بر تقویت بنیه های اخلاقی به ویژه اخلاق خانواده و روابط اجتماعی طلاب تاکید کرد و ابراز داشت: نیاز است تا دروس اخلاق هدفمند و ناظر به ضعف ها و کاستی‌ها برگزار و آسیب های پیرامونی به بحث گذارده شود.

آیت الله خاتمی ضمن تاکید بر اهمیت بصیرت افزایی و تقویت بنیه های دانش سیاسی طلاب، با اشاره به این که احکام تمام شئون زندگی انسان را در بر می گیرد، خاطرنشان کرد: جدایی حوزه از سیاست از جمله رویکردهای انحرافی است که جریان هایی، برنامه های مختلفی را در این مسیر طراحی نموده اند.

امام جمعه موقت تهران، با بیان این که فرمایشات و رهنمون‌های رهبر فرزانه انقلاب، بهترین متن سیاسی و هدایتگر نسل‌ها است، خاطرنشان کرد: پیش مطالعه و یادداشت برداری از برجسته ترین نکاتی است که باید در فرایند سخنوری و برپایی منبر مورد توجه قرار گیرد؛ فرمایشات مقام معظم رهبری بهترین متن سیاسی تحلیل بخش است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *