حجت‌الاسلام علوی بروجردی برخی مبانی و ولایت فقیه را

حجت‌الاسلام علوی بروجردی برخی مبانی و ولایت فقیه را زیر سوال می‌برد، ریشه انقلاب اسلامی را زیر سوال می‌برد، اما هیچ عکس‌العملی از مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) در برابر ایشان مشاهده نکردیم

%۲۲

%۷۸

کل آرا
۲۱۱
با برچسب , , , .

متن منبع

حجت‌الاسلام روانبخش: حجت‌الاسلام علوی بروجردی برخی مبانی و ولایت فقیه را زیر سوال می‌برد، ریشه انقلاب اسلامی را زیر سوال می‌برد، اما هیچ عکس‌العملی از مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) در برابر ایشان مشاهده نکردیم.

حجت الاسلام قاسم روانبخش، عضو هیأت علمی مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره)، در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس سیاسی خبرگزاری رسا، به نقد عملکرد مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) در حفظ و صیانت از سیره و اندیشه های امام راحل پرداخت و گفت: متولی مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) باید آثار و اندیشه های امام راحل را از تحریف حفظ و صیانت کند و اندیشه های ناب ایشان را در جامعه نشر و ترویج دهد.

عضو هیات علمی مؤسسه امام خمینی(ره) بیان کرد: متأسفانه از زمان شکل گیری دولت اصلاحات مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) تبدیل به محل رفت و آمد جریان های خاصی شده است.

بودجه مؤسسه تنظیم و نشر آثار خرج مخالفان امام راحل شده است

حجت الاسلام روانبخش ابراز داشت: بودجه های کلانی که به مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) اختصاص می یابد، باید در جهت انتشار و ترویج اندیشه های ناب امام راحل در جامعه مصرف شود، اما متأسفانه بیشتر این بودجه، خرج تریبون مخالفان امام راحل شده است.

سایت جماران از یادداشت های جریان هایی پر شده که دل امام از آنها خون بود

وی با بیان اینکه سایت جماران به جای نشر آثار و اندیشه ناب امام راحل به ترویج افکار دشمنان امام خمینی(ره) می پردازد، افزود: هر مخاطبی به سایت جماران مراجعه کند، مشاهده خواهد کرد که مقالات و یادداشت هایی از افراد، اشخاص و جریان های غرب گرای داخلی در این سایت منتشر می شود، در حالی که دل امام از دست این افراد خون بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.