صدا و سیما باید مشکلات و کمبودهای موجود در جامعه را به

صدا و سیما باید مشکلات و کمبودهای موجود در جامعه را به شکل صحیح بازتاب دهد

%۸۴

%۱۶

کل آرا
۱۴۰
با برچسب , , , , , , .

متن منبع

آیت‌الله العظمی نوری همدانی: صدا و سیما باید مشکلات و کمبودهای موجود در جامعه را به شکل صحیح بازتاب دهد.

مرجع تقلید شیعیان پیش از ظهر امروز در دیدار رئیس صدا و سیما با اشاره به آیه ۱۰۴ سوره آل عمران بیان کردند: قرآن مسلمانان را گروهی یاد نموده که کارشان دعوت به خیر و اعمال صالح و آبادی زمین و امر به معروف و نهی از منکر می باشد که فلاح و ستگاری نصیب آنان می گردد.

ایشان در ادامه با اشاره به جریان تمدن سازی اسلام گفتند: در زمان معاصر فقیه فرزانه ای چون امام راحل برای احیاء اسلام به پا خواست و تمام نگاه ها را متوجه انقلاب اسلامی و مردم مسلمان ایران نمود، هر چند استکبار جهانی به رهبری آمریکا در این مدت هر روز فتنه ای تازه بر علیه انقلاب به راه انداختند، اما به توفیق پروردگار قلوب مستضعفان جهان و مردم آزاده هر روز متوجه این نظام گردید و انقلاب اسلامی تمامی مرزها را در نوردید و امید تازه ای در میان محرومان و مستضعفان جهان ایجاد نمود.

آیت الله نوری همدانی با بیان اقدامات فراوانی که در دوران انقلاب صورت گرفته عنوان کردند: باید خدمات و کارهای فراوانی که از آغاز انقلاب در حوزه های مختلف صورت گرفته برای مردم بازگو شود تا مردم بدانند که چه کاری هایی صورت گرفته، و انقلاب چه خدمات ارزنده ای انجام داده است. امروز شبکه های بیگانه با تبلیغات فراوان سعی در تخریب وجهه نظام مقدس ایران دارند، اما متاسفانه شاهد پیام های تبلیغات بسیار زیاد در صدا و سیما هستیم که باید برای این چاره ای اندیشید.

ایشان با اشاره به مشکلات موجود در جامعه گفتند: صدا و سیما باید مشکلات و کمبودهای موجود در جامعه را به شکل صحیح بازتاب دهد. متاسفانه امروز شاهد سختی معیشت مردم هستیم که باید مسئولین در جهت رفع این مشکلات کوشش نمایند.

مرجع تقلید شیعیان با بیان دشمنی دیرینه آمریکا و صهیونیست با اسلام و مسلمانان اظهار داشتند: متاسفانه امروز شاهد اوضاع مسلمانان در یمن و سوریه و عراق و لبنان و بحرین و افغانستان هستیم که با نقشه کشی آمریکا و پول های عربستان سعودی توسط اسرائیل اجرا می شود این موضوعات را صدا و سیما نه تنها برای برای مردم ایران بلکه باید برای تمامی ملت های مسلمان در خارج از ایران نیز بازگو و روشن سازد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.