این تفکر غلط در جامعه وجود دارد که مملکت در دست روحانیت

این تفکر غلط در جامعه وجود دارد که مملکت در دست روحانیت است و از مزایا و حقوق‌های زیاد آن بهره‌مند می‌شوند.

%۳۱

%۶۹

کل آرا
۱۶۹
با برچسب , , , , , .

متن منبع

حجت‌الاسلام موسوی لارگانی: این تفکر غلط در جامعه وجود دارد که مملکت در دست روحانیت است و از مزایا و حقوق‌های زیاد آن بهره‌مند می‌شوند.

حجت الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی، پیش از ظهر امروز در جلسه مدیران مدارس علمیه استان اصفهان، پیرامون دستور جلسه راهکار مستقل شدن بودجه حوزه علمیه اصفهان در لایحه بودجه ۱۴۰۱ اظهار کرد: هفته بسیج و یاد وخاطره شهدا به ویژه بیش از ۵۰۰شهید حوزه علمیه اصفهان را گرامی می داریم.

وی بیان کرد: از کنار مقام والایی که بسیجیان دارند، نمی توان راحت گذشت، چرا که امام راحل با آن همه خصایص در توصیف این مقام فرمودند «ای کاش من هم یک بسیجی بودم»

رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان در ادامه اظهار کرد: نکته ای که متاسفانه در کشور وجود دارد وضعیت سخت معیشتی طلاب است که علی رغم همه مشکلات اجتماعی این قشر، اینسختی مضاعف را هم باید بپذیرند.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ما برگرفته از خروش و جوشش حوزه های علمیه بود، عنوان کرد: شرایط سخت معیشتی شایسته طلاب، روحانیون و اساتید حوزه علمیه اصفهان نیست.

حجت الاسلام موسوی لارگانی اظهار کرد: متاسفانه این تفکر غلط در جامعه وجود دارد که مملکت در دست روحانیت است و از مزایا و حقوق های زیاد آن بهره مند می شوند، ولی واقعیت ایناست که حتی ۱۰ درصد روحانیت هم حقوق بگیر مراکز دولتی نیستند و طلاب و روحانیون در کمال متانت و قناعت روزگار می گذرانند.

.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.