در مرحله اول برای جلب اعتماد ایران باید تحریم‌ها

در مرحله اول برای جلب اعتماد ایران باید تحریم‌ها بالکل برداشته شود تا ما قبول کنیم که با آن‌ها وارد مباحث دیگر شویم

%۷۳

%۲۷

کل آرا
۱۶۵
با برچسب , , , , , .

متن منبع

آیت‌الله سیدمحمدمهدی حسینی همدانی: در مرحله اول برای جلب اعتماد ایران باید تحریم‌ها بالکل برداشته شود تا ما قبول کنیم که با آن‌ها وارد مباحث دیگر شویم.

امام‌جمعه کرج در ادامه بابیان اینکه مبارزه علیه اشرافی گری و گرایش‌های انحرافی و فساد که دانشجویان به‌عنوان مؤذن جامعه و هشداردهنده باید در این زمینه خیلی فعال باشند، گفت: فساد عاملی است که مردم را از حکومت دلسرد می‏کند لذا همه وظیفه مبارزه با فساد را دارند اما عده‌ای باید زودتر عکس‌العمل نشان دهند و مطالبه گری کنند؛ که دانشجویان این نقش را دارند. امروز این مهم‏ترین و مطرح‏ترین مسئله‌ی کشور ماست از یک منظر و نسل جوان دانشجوی متعهد و مؤمن نمی‏تواند نسبت به آن بی‏تفاوت بماند. واقعاً امروز حقوق‌های نجومی و کسانی که کارنکرده حقوق می‌گیرند و امثال این‌ها را باید به جد مستندسازی و مطالبه کرد.

آیت‌الله حسینی همدانی با تأکید بر اینکه نقش مهم دیگری که عزیزان می‌توانند داشته باشد در این جهاد تبیین و جلوگیری از انحراف و تحریف است که گروه‌های خاص مثل دانشجویان مسئولیت بیشتری دراین‌باره دارند، افزود: در این دوره که همه قسمت‌های کشور در حال تحول هستند قشر مهمی که می‌تواند در عرصه‌های مختلف تحول به همه دستگاه‌ها کمک کند دانشجویان هستند که هم از جوانی و نشاط برخوردارند و هم علم و آگاهی لازم را دارند. در راه خدمت به کشور امروز هیچ عذری پذیرفته نیست.

برای جلب اعتماد ایران باید تحریم‌ها بالکل برداشته شود

وی در بخش دیگری از بیانات خود با اشاره به مسائل سیاسی، گفت: راجع به مذاکراتی که آمریکا و اروپا تلاش می‌کنند که بگویند هسته‌ای است، درحالی‌که این مذاکرات برای رفع تحریم‌هاست؛ آن چیزی که مسلم است و مردم ما خواهان آن هستند و دولت محترم هم دنبال می‌کند این است که تعامل باید دوطرفه باشد و در مرحله اول برای جلب اعتماد ایران باید تحریم‌ها بالکل برداشته شود تا ما قبول کنیم که با آن‌ها وارد مباحث دیگر شویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.