امروز یکی از وظایف روحانیت ارتباط مستقیم با مردم و رسیدگی به امور آنان است

امروز یکی از وظایف روحانیت ارتباط مستقیم با مردم و رسیدگی به امور آنان است

%۸۴

%۱۶

کل آرا
۱۰۸
با برچسب , , , , .

متن منبع

آیت‌الله العظمی نوری همدانی: امروز یکی از وظایف روحانیت ارتباط مستقیم با مردم و رسیدگی به امور آنان است.

استاد برجسته درس خارج حوزه علمیه قم بر ضرورت دشمن شناسی و مقابله با توطئه های دشمن تأکید کرد و گفت: در طول تاریخ انقلاب اسلامی دشمنان هر روز با یک فتنه و نیرنگ به دنبال مقاصد شوم خود بودند که به فضل الهی تمام آنها نقش بر آب شد.

وی با بیان جایگاه ویژه نماز جمعه ابراز کرد: باید خدمات ممتاز نظام مقدس جمهوری اسلامی برای مردم بیان شود تا تبلیغات سوء دشمنان نقش بر آب شود و مردم نسبت به این خدمات آگاه شوند.

این مرجع تقلید در ادامه به نقش برجسته مردم در نظام مقدس جهوری اسلامی اشاره کرد و افزود: امام راحل همواره خدمت رسانی به مردم را به مسئولین توصیه می کردند و این انقلاب را متعلق به مردم می دانستند.

وی ادامه داد: امروز هم یکی از وظایف روحانیت ارتباط مستقیم با مردم و رسیدگی به امور آنان است. امروز در دنیایی واقع شده ایم که ائمه جمعه باید آگاه به زمان باشند و مسائل و حوادث منطقه و جهان را خوب تحلیل کنند و به گوش مردم برسانند.

حضرت آیت الله نوری همدانی با بیان اوضاع منطقه و وضعیت مسلمانان در خاورمیانه بیان کرد: امروز، روزی است که مستکبرین کل جهان در مقابل شما قرار می‌گیرند؛ آمریکا، صهیونیست‌ها، عربستان و امثال آن‌ها خودشان به میدان نمی‌آیند، اما با اختلاف افکنی مسلمان‌ها را به جان هم انداخته‌اند متاسفانه امروز مسلمانان در یمن، عراق، سوریه، بحرین، افغانستان در شرایط بدی به سر می برند، باید در مقابل این فتنه ها آگاه باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.