ما می‌دانیم که کشورهای طرف برجام بر تعهد خود پای‌بند نیستند اما برای اینکه

ما می‌دانیم که کشورهای طرف برجام بر تعهد خود پای‌بند نیستند اما برای اینکه حجت برای دنیا تمام شود، مذاکره شکل گرفته است.

%۵۳

%۴۷

کل آرا
۱۱۹
با برچسب , , , , .

متن منبع

آیت‌الله دژکام:‌ ما می‌دانیم که کشورهای طرف برجام بر تعهد خود پای‌بند نیستند اما برای اینکه حجت برای دنیا تمام شود، مذاکره شکل گرفته است.

دژکام با بیان اینکه جریان دانشجویی باید دانش‌مدار باشد، عنوان کرد: دانشجو در هر رشته‌ای که درس می‌خواند باید عمیق مطالعه کند و بداند برنامه‌های اجرایی در حیطه تخصص خودش کجاست؛ بر پایه دانش حرکت کردن ویژگی مهمی است که باید دانشجویان مورد توجه داشته باشند.

وی با اشاره به تغییر در شورای هماهنگی تبلیغات و تاکیر بر محوریت مساجد گفت: در این زمینه حرکت جدیدی در حال شکل‌گیری در مجموعه‌های فرهنگی استان فارس است؛ باید کارهایی که در حد توان است انجام شود خدا زمینه اجرای کارهای بزرگتر را فراهم می‌کند؛ باید از هر جا می‌توان شروع کرد تا شاهد تحول در محوریت مسجد در کارهای فرهنگی باشیم.

امام جمعه شیراز با اشاره به مذاکرات وین نیز افزود: بسیاری سوال می‌کنند که هدف مذاکرات چیست؛ دولت ما می‌گوید که ما کار خود را انجام  دادیم اما مذاکره برای این است که تعهدات این کشورها بیان شود البته ما می‌دانیم که اینها بر تعهد خود پای‌بند نیستند اما برای اینکه حجت برای دنیا تمام شود، مذاکره شکل گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.