برخی تلاش می‌کنند مذاکره را با بالارفتن قیمت دلار و ارز شرطی کنند

برخی تلاش می‌کنند مذاکره را با بالارفتن قیمت دلار و ارز شرطی کنند

%۱۷

%۸۳

کل آرا
۲۰۴
با برچسب , , , , , , , , .

متن منبع

آیت‌الله عباس کعبی: برخی تلاش می‌کنند مذاکره را با بالارفتن قیمت دلار و ارز شرطی کنند.

عضو هیأت رئیسه مجلس خبرگان رهبری در ادامه به موضوع مذاکرات ایران با گروه ۴+۱ اشاره ای کرد و ابراز داشت: برخی تلاش می کنند مذاکره را با بالارفتن قیمت دلار و ارز شرطی کنند در حالی که این دو ربطی به هم ندارند.

وی با تأکید بر اینکه زیرساخت ها باید درست شود و دولت باید جلوی خلق پول را بگیرد، افزود: انضباط مالی مهم است و دولت در این زمینه کارهایی را انجام داده و در حال تلاش است تا زیرساخت اصلی اجرایی سازی اقتصاد مقاومتی و رونق تولید محقق شود.

آیت الله کعبی با بیان اینکه ۹۰درصد قوانین اقتصاد مقاومتی با ترک فعل های مسئولان اجرایی روی زمین مانده است، عنوان کرد: شما به عنوان بسیج حقوقدانان باید مطالبه گر بوده و در صحنه حاضر باشید، بخشی از فعالیت بسیج حقوقدانان باید به سمت کارهای پژوهشی سوق داده شود.

عضو هیأت رئیسه مجلس خبرگان رهبری با اشاره به شناسایی آسیب ها، موانع حقوقی سرمایه گذاری و حمایت از سرمایه گذاری مولد و مطالعه تطبیقی جهت بهره گیری از تجربیات کشورهای توسعه یافته گفت: محوریت اصلی کشور بحث اقتصاد و تولید است لذا باید بسیج حقوقدانان از خود سوال کند که در این زمینه چه کاری می تواند انجام بدهد که پژوهش، آسیب شناسی و مطالبه گری، هموارسازی و مشاوره حقوقی از جمله وظایف آن هاست.

استاد حوزه علمیه با اشاره به ظرفیت قانون اساسی کشور اذعان داشت: اصول اساسی کشور خیلی مترقی است و باید به سمت و سوی فعال سازی مردم و اقشار گوناگون با فعال سازی بسیج اقشار و اصناف روی بیاوریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.