امروز طلبه‌ها و دانشمندان حوزه دین مسئولیت بسیار بزرگی دارند و در این عرصه با تعریف و ثناگویی یکدیگر راه به‌جایی نمی‌برند.

امروز طلبه‌ها و دانشمندان حوزه دین مسئولیت بسیار بزرگی دارند و در این عرصه با تعریف و ثناگویی یکدیگر راه به‌جایی نمی‌برند.

%۷۷

%۲۳

کل آرا
۱۶۸
با برچسب , , , , , , .

متن منبع

حجت‌الاسلام عبدالکریم بهجت‌پور: امروز طلبه‌ها و دانشمندان حوزه دین مسئولیت بسیار بزرگی دارند و در این عرصه با تعریف و ثناگویی یکدیگر راه به‌جایی نمی‌برند.

مدیر حوزه علمیه خواهران کشور گفت: امروز وظیفه روحانیت است تا به‌مثابه یک جامعه رشید داشته‌ها و ارث محصول ایثارگری و فداکاری تلاش گذشتگان را نگهداری کنند و همچنین امروز طلبه‌ها و دانشمندان حوزه دین مسئولیت بسیار بزرگی دارند و در این عرصه با تعریف و ثناگویی یکدیگر راه به‌جایی نمی‌برند.

به گزارش شفقنا، حجت‌الاسلام و المسلمین عبدالکریم بهجت پور پیش‌ از ظهر چهارشنبه در ارتباط ویدئو کنفرانسی هفتمین کنگره علمی پژوهشی علامه بلادی بوشهری (ره) اظهار داشت: راز ماندگاری علامه بلادی بوشهری دغدغه‌مندی وی در حوزه‌های مختلف است.

مدیر حوزه علمیه خواهران با بیان اینکه علامه بلادی بوشهری بی‌مهابا با ورود در عرصه‌ها نقش‌آفرینی می‌کرد افزود: وجود شور، شوریدگی و انگیزه‌مندی از دیگر ویژگی‌های بارز شخصیت بزرگی چون علامه بلادی است.

وی بیان کرد: جامعیت شخصیت علامه بلادی از دیگر ویژگی‌های بارز وی و برگرفته از حوزه‌های دانشی وی است که در سایه دغدغه‌مندی خود به این مهم دست پیداکرده بود.

به گزارش مهر، بهجت پور با بیان اینکه مراجعه مجدد به دانش و نگرش علامه بلادی مبتنی بر نیازی است که جامعه به وجود این شخصیت بزرگ احساس می‌کند گفت: عالمان فقید دین باید زنده و متولد شوند که یکی از این عالمان علامه بلادی است که نقش خود را شناخته و به‌خوبی آن را ایفا کرده و امروز جامعه نیاز مبرم به نقش آنان دارد.

وی گفت: امروز وظیفه روحانیت است تا به‌مثابه یک جامعه رشید داشته‌ها و ارث محصول ایثارگری و فداکاری تلاش گذشتگان را نگهداری کنند و همچنین امروز طلبه‌ها و دانشمندان حوزه دین مسئولیت بسیار بزرگی دارند و در این عرصه با تعریف و ثناگویی یکدیگر راه به‌جایی نمی‌برند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.