توان موشکی جمهوری اسلامی یکی از خطوط قرمزی است که نباید درباره آن با دشمنان مذاکره نمود.

توان موشکی جمهوری اسلامی یکی از خطوط قرمزی است که نباید درباره آن با دشمنان مذاکره نمود.

%۲۲

%۷۸

کل آرا
۲۷۰
با برچسب , , , , , , , , , , , , , , , , , .

متن منبع

حضرت آیت الله نوری همدانی، امروز در دیدار دکتر امیر عبداللهیان وزیر امور خارجهٔ جمهوری اسلامی ایران؛ با اشاره به آیات قرآن کریم،‌گفتند: یکی از دستورات موکد اسلام حفظ عزت و عظمت مسلمانان در مقابل دشمنان است و مسلمانان باید همواره عزت و اقتدار خویش را حفظ کنند. از این رو باید در برجام خطوط قرمز و مصالحه ملت حفظ و موضوع افغانستان به طور جدی پیگیری شود.

این مرجع تقلید در ادامه به دشمنی استکبار جهانی اشاره نموده و افزودند: استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا همواره درصدد استعمار ملت های مسلمان بوده و هستند. از آغاز پیروزی نظام مقدس جمهوری اسلامی هر روز شاهد توطئه ها و فتنه انگیزی آنان بوده ایم، ولی به عنایت پروردگار و رهبری حکیمانه امام راحل و رهبر معظم انقلاب و هوشیاری مردم و مسئولین تمام آنها نقش بر آب شد و ایران اسلامی با حفظ اقتدار توانست قدرتمند تر از هر روز در مقابل زیاده خواهی های استکبار جهانی بایستد.

معظم له، آمادگی دفاعی در مقابل دشمنان را بسیار ضروری دانستند و بیان کردند: یکی از راه های حفظ عزت و عظمت توجه به خط قرمزها است. توان موشکی جمهوری اسلامی یکی از خطوط قرمزی است که نباید درباره آن با دشمنان مذاکره نمود. باید عزت و اقتدار سر لوحه کار تیم مذاکره کننده باشد.

حضرت آیت الله نوری همدانی، داشتن بصیرت و آگاهی نسبت به اوضاع زمان را بسیار مهم دانست و افزودند: متاسفانه حکومت های سلطه گر غربی با اختلاف افکنی و درگیری میان مسلمانان به دنبال مقاصد شوم خود هستند؛ امروز اوضاع در یمن، عراق، افغانستان، لبنان، بحرین، سوریه تنها به نفع استکبار است که باید ملت های مسلمان در مقابل این فتنه ها بیدار و هوشیار باشند. باید توجه داشت مذاکره خوب است و باید انجام شود، اما با توجه به سوابق و عهدشکنی ها اعتماد کار سختی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.