اگر مردم چند صباح دیگر تحمل کنند، دولت مشکلات را حل می‌کند

اگر مردم چند صباح دیگر تحمل کنند، دولت مشکلات را حل می‌کند.

%۱۳

%۸۷

کل آرا
۱۷۴
با برچسب , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .

متن منبع

حجت‌الاسلام کاظم صدیقی در نماز جمعه امروز اظهار کرد:‌ این طور نیست که بنشینیم و تماشا کنیم و دشمن ما ابزار مرگ جهانی را به عنوان وسیله ارعاب علیه ما استفاده کند؛ چرا که خداوند گفته است تا آنجایی که استعداد و توان دارید دست برتر را در برابر دشمن داشته باشید. خطر نفس اماره گاهی از استکبار جهانی بیشتر است.

امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه کشور برای مقابله با دشمنان، صنعت نظامی محیرالعقولی دارد، گفت:‌ ایران امروز مقتدرترین کشور منطقه است و در جهان موقعیتی دارد که هیچ کشوری اجازه تجاوز به ما را نمی‌دهد. در عین حال باید به خطر نفس اماره و خطر درونی توجه کنیم و با سلاح ایمان با نفس اماره مقابله کنیم.

صدیقی اظهار کرد:‌ مسئولین عاشق و بی‌قرار ما مردمی دارند که در تاریخ نمونه نداشتند حتی در صدر اسلام مردم تا این حد صبر و فداکاری به خرج نداده‌اند. ما باید قدر این ملت را بدانیم و به باور امام (ره) آن‌ها را «ولی نعمت» دانسته و این طور نباشد که این ملت در ادارات، مدارس، دانشگاه‌ و دادگاه تحقیر شوند.

وی افزود: خداوند بنی آدم را تکریم کرده است؛ یعنی همه بشریت را محترم دانسته پس ما باید به همه احترام بگذاریم چه رسد به مردمی که ولی نعمت ما هستند.

صدیقی در خصوص دور جدید مذاکرات گفت:‌ مذاکره همه پیامی به خارجی‌ها است و هم به داخل کشور. پیام داخلی آن است که دولت انقلابی و ولایی سر آن دارد که با همه کشورهای دنیا مرتبط باشد. دولت قبل مذاکراتی را انجام داد و ما صبوری کردیم و هیچ اتفاقی نیفتاد. در دور قبلی مذاکرات وعده گرفتیم و نقد دادیم؛ چرا که مذاکرات برد برد نبود، اما حالا مذاکره‌کننده‌های ما افراد قرص و محکم و با مطالعه‌ای هستند و مذاکرات فعلی برای مذاکره نیست بلکه برای رفع تحریم‌هایی است که استکبار علیه ما انجام داده است.

وی تأکید کرد:‌ آمریکا در زمان ترامپ در سه جبهه علیه نظام ما توطئه کرد. از طرف خزانه‌داری تحریم‌های به تعبیر خودشان فلج‌کننده را عملیاتی کرد؛ از طرف وزارت امور خارجه، دولت‌ها را می‌ترساند که با ما روابط بازرگانی داشته باشند و از طرف سازمان سیا در صدد ناراضی کردن مردم ما بود که خوشبختانه با تدبیر حکیمانه رهبری و صبر و پایداری مردم در هر سه جبهه منفعل شدند و به نتیجه نرسیدند و نخواهند رسید.

امام جمعه موقت تهران از افزایش واردات ۳۸ درصدی و صادرات ۴۲ درصدی و افزایش فروش نفت خبر داد و گفت:‌ مقاومت مردم ایران پاسخ داده است و اگر چند صباح دیگر تحمل کنند دولت جدید عاشق با اتحاد سه قوا و اتحاد مردم مشکلات را حل می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.