در شرایط کنونی وظیفه مردم در مقابل تهدیدها و تحریم‌ها ایستادگی و مقاومت است

در شرایط کنونی وظیفه مردم در مقابل تهدیدها و تحریم‌ها ایستادگی و مقاومت است


%۹۱

کل آرا
۲۳۷
با برچسب , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .

متن منبع

نماز طلب باران امروز به امامت آیت الله سید ابوالحسن مهدوی عضو خبرگان رهبری روز جمعه در جوار گلستان شهدای اصفهان برگزار شد. مردم شهید پرور اصفهان پس از اقامه نماز از خدا طلب باران کردند و ازدحام جمعیت به گونه‌ای بود که همه محوطه گلستان شهدای اصفهان شاهد حضور مردم بود.

مردم اصفهان ظهر امروز با لبیک به دعوت علمای شهر در صفوف به هم پیوسته نماز باران شرکت کردند و در کنار جگرگوشه‌هایشان در گلستان شهدا دست به دعا بلند کرده و باران رحمت الهی را طلب کردند. آیت الله مهدوی که امامت این نماز را عهده دار بود، در خطبه های پس از نماز خطاب به مسوولان کشور و استان گفت: خواندن نماز باران به معنای تلاش نکردن مسوولان برای حل مشکلات آب نیست.

نماینده مردم در مجلس خبرگان رهبری، گناه را یکی از موانع نزول باران عنوان کرد و گفت: ما وظیفه داریم با دلی شکسته استغفار کنیم؛ بلکه خداوند، باران رحمتش را بر ما نازل کند. آیت الله مهدوی گفت: ما پیمان و میثاقی بستیم با شهدا که نباید آن را فراموش کنیم.

امام جمعه موقت اصفهان بر استقامت و صبر در مقابل سختی ها و دشواری ها تاکید کرد و گفت: البته ما هم نیاز به استغفار داریم و هم استقامت، در شرایط، کنونی وظیفه مردم در مقابل تهدیدها و تحریم ها بسیار سنگین است و ایستادگی و مقاومت ضروری است تا با سربلندی و با لطف الهی از این گردنه های سخت عبور کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.