امروز خود دشمنان جمهوری اسلامی اعتراف دارند که تحریم‌ها دیگر اثر ندارد

امروز خود دشمنان جمهوری اسلامی اعتراف دارند که تحریم‌ها دیگر اثر ندارد


%۹۲

کل آرا
۱۳۳
با برچسب , , , , .

متن منبع

حجت‌الاسلام سیداحمد خطیب: امروز خود دشمنان جمهوری اسلامی اعتراف دارند که تحریم‌ها دیگر اثر ندارد.

حجت‌الاسلام و المسلمین سید احمد خطیب، وزیر اطلاعات، صبح امروز در دیدار با نماینده ولی فقیه و امام جمعه همدان اظهار کرد: با حضور و پشتوانه مردم و رهبری حکیم فرزانه، شاهد یک وحدت در بین مسئواین در سطح کشور هستیم که باید با یک حرکت انقلابی از جانب مسئولین به مردم به خوبی خدت‌رسانی شود.

وی ادامه داد: شرایط کنونی کشور و مشکلات با همین انسجام و همدلی‌ها مرتفع خواهد شد و همت و تلاش دولت آقای رئیسی بر این است که بتوانند خدمت مؤثری را برای مردم انجام بدهند.

وزیر اطلاعات با بیان اینکه کشور موفق شده تا گره وابستگی به تحریم را باز کند، گفت: امروز خود دشمنان جمهوری اسلامی اعتراف دارند که تحریم‌ها دیگر اثر ندارد و شاهد هستیم که امروز ایران با اقتدار در مذاکرات حاضر می‌شود و این امر پیروزی بزرگی برای ملت ایران است.

وی خاطرنشان کرد: مردم از ما انتظار دارند که مشکلات و سختی های آنان را درک و قدمی برای آنان برداشته شود و مطالبات به حق آنان محقق گردد، لذا باید همه توان خود را در این جهت به کار گیریم.

وزیر اطلاعات با اشاره به اینکه باید با بهره‌گیری از ظرفیت استان و بسیج همگانی مسئولین، مردم و علما گام‌های بلندی برداشته شود، تصریح کرد: همدان مرکز علم و پژوهش است و مردم از علما انتظار دارند در جهت حل معضلات اجتماعی گام برداشته شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.