مردم ایران این بار نیز در برابر همه سختی‌ها تاب آوردند تا ثابت کنند

مردم ایران این بار نیز در برابر همه سختی‌ها تاب آوردند تا ثابت کنند که به انقلاب و رهبری پایبند هستند

%۱۷

%۸۳

کل آرا
۲۰۲
با برچسب , , , , , , .

متن منبع

آیت‌الله علی خاتمی: مردم ایران این بار نیز در برابر همه سختی‌ها تاب آوردند تا ثابت کنند که به انقلاب و رهبری پایبند هستند.

آیت‌الله علی خاتمی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه زنجان با تاکید بر اینکه یکی از ترس‌های همیشگی دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که همواره تلاش کردند تا آن را از بین ببرند، موضوع اتحاد و وحدت بین مسلمین بوده است، اظهار کرد: به همین خاطر تلاش دشمن همواره در راستای از بین بردن این اتحاد و همدلی بوده است.

وی با تاکید بر اینکه یکی از راهکارهای عملی و اساسی برای حفظ این اتحاد و انسجام در کشور، هوشیاری مردم و پرهیز از ایجاد اختلاف بین قومیت‌ها است، ادامه داد: همه ما به این موضوع مهم واقف هستیم که هیچ قومیت و نژادی در ایران اسلامی بر قوم و نژاد خاص دیگری ارجحیت نداشته و نباید اجازه دهیم دشمن با گل‌آلود کردن آب، از آن ماهی بگیرد.

امام زنجان با اشاره به اینکه با اشاره به فرمایشات بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی مبنی برا اینکه هم حوزه و هم دانشگاه قادر به ساخت جامعه و بالعکس هستند، تصریح کرد: برای اینکه بتوانیم از این دو ظرفیت در راستای آبادانی و توسعه کشور استفاده کنیم، یکی از راهکارها وحدت حوزه و دانشگاه بود که علی‌رغم اقدام انجام شده در این زمینه، هنوز با نقطه مطلوب فاصله داریم.

خاتمی در ادامه، گریزی به مذاکرات هسته‌ای و برجام زد و با بیان اینکه تنها راه مقابله با خروج طرف مقابل از برجام، مقاومت و تقویت توان داخلی است، متذکر شد: با توجه به اینکه التماس کردن به دشمن هیچ‌گاه کارساز نخواهد بود، به همین خاطر امروز باید نسبت به تقویت توان داخلی نسبت به گذشته تلاش مضاعفی داشته باشیم.

امام جمعه زنجان با یادآوری اینکه آنچه که دشمن را علی‌رغم اعمال تحریم‌های ظالمانه در سیدن به اهداف شوم خود ناکام گذاشت، اتحاد و مقاومت مردم ایران اسلامی بود، خاطرنشان کرد: مردم ایران بارها روزها و دوران سخت را تجربه کرده و این بار نیز در برابر همه سختی‌ها تاب آوردند تا ثابت کنند که به انقلاب و رهبری پایبند هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.