وظیفه آحاد جامعه مقاومت و صبوری در مقابل مشکلات است

در این شرایط سخت اقتصادی که دشمن بر کشور تحمیل کرده است، وظیفه آحاد جامعه مقاومت و صبوری در مقابل مشکلات است.

%۱۹

%۸۱

کل آرا
۲۱۶
با برچسب , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .

متن منبع

حجت الاسلام والمسلمین غلامعلی صفایی بوشهری، صبح امروز در یادواره شهدای روستای محمدآباد شهرستان دشتی اظهار داشت: شهدا برای حفظ دین و ارزش‌های اسلامی جان عزیز خود را هدیه دادند و ما نباید اجازه دهیم دشمن با تهاجم فرهنگی هویت دینی ما را به یغما ببرد.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه نگذارید تهاجم فرهنگی موجب دگردیسی هویت دینی و فرهنگی در جامعه شود گفت: شهدا جان خود را برای حفظ هویت دینی ما دادند پس با شناخت دقیق اسلام و تعهد در مقابل آن اجازه ندهیم فرهنگ غربی جایگزین فرهنگ اسلامی شود.

امام جمعه بوشهر اظهار کرد: شهدا برای حفظ هویت دینی و ملی، ناموس، غرور ملی و تاریخ کشور در مقابل دشمن ایستاندند و جان خود را نثار کردند.

وی بیان کرد: تاریخ ثابت کرده است کشورهایی که به اشغال دشمن درمی‌آیند هویت دینی و ملی آنها تغییر، نوامیس آنها به غارت و به بردگی کشیده می‌شوند و شهدای این سرزمین برای دفاع از وطن و حفظ ارزش‌ها در مقابل دشمن سینه سپر کردند.

وی با تاکید بر تکریم و تعظیم خانواده شهدا اضافه کرد: خانواده شهدا امانت در جامعه هستند و تجلیل و تکریم از آنها وظیفه و حقی است که برگردن آحاد جامعه گذاشته شده است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر گفت: در این شرایط سخت اقتصادی که دشمن بر کشور تحمیل کرده است وظیفه آحاد جامعه مقاومت و صبوری در مقابل مشکلات است.

وی تاکید کرد: حمایت از انقلاب اسلامی به عنوان هویت دینی و ملی و تلاش برای حفظ و اقتدار آن مهمترین حقی است که شهدا بر گردن ملت ایران دارند و باید نسبت به ادای این حق تلاش کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.