متن منبع

آیت‌الله علی خاتمی:‌ جز ایستادگی راه دیگری نداریم.

حجت الاسلام علی خاتمی در خطبه های نماز جمعه این هفته زنجان به تاکید رهبر معظم انقلاب به وحدت اشاره کرد و افزود: همه ما سوار یک کشتی هستیم، دشمن با ایران و ایرانی سر عناد دارد و این موضوع را در تحریم دارو و واکسن دیدیم.

وی اظهار داشت: وجود اختلاف سلیقه طبیعی است، اما نباید منشأ اختلاف در جامعه شویم.
امام جمعه زنجان به سخنان رهبر معظم انقلاب به مناسبت قیام ۱۹ دی مردم قم اشاره کرد و افزود: رهبر معظم انقلاب به عنصر غیرت دینی اشاره کردند، همان مولفه ای که در طول حیات انقلاب در برابر توطئه های دشمنان، فتنه های منافقین، بایکوت سیاسی و محاصره اقتصادی ضامن حفاظت از انقلاب است، از این رو دشمن در صدد است به بهانه ها و روش های مختلف غیرت دینی را در جامعه ما کم کند.
وی اظهار داشت: اکنون دشمن از طریق جنگ و در فضای مجازی نرم تبلیغات وسیعی انجام می دهد و حاکمیت دین و روحیه مقاومت ملت ایران را هدف گرفته است.
امام جمعه زنجان در بخش دیگری از سخنان خود به ۲۶ دی ماه سالروز فرار شاه از کشور اشاره کرد و گفت: این پیروزی نتیجه استقامت مردم و به برکت خون شهدا بود.

حجت الاسلام خاتمی در بخش دیگری از سخنان خود به سالروز وفات حضرت ام البنین سلام الله علیها و هفته تکریم مادران و همسران شهدا اشاره کرد و اظهار داشت: در ارتباط با حق و جایگاه مادر، هر بیانی که نقل شود حق مطلب ادا نمی شود.
وی افزود: شهدا در دامان مادران تربیت شدند، باید قدر و منزلت مادران و همسران شهدا دانسته شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *