مردم امید خود را به اصلاح امور و حل مشکلات کلان کشور، از طریق حضور .

مردم امید خود را به اصلاح امور و حل مشکلات کلان کشور، از طریق حضور در صندوق‌های رأی، از دست داده‌اند.

%۷۵

%۲۵

کل آرا
۱۵۱
با برچسب , , , , , , , , , , , , .

متن منبع

حجت‌الاسلام رهامی: مردم امید خود را به اصلاح امور و حل مشکلات کلان کشور، از طریق حضور در صندوق‌های رأی، از دست داده‌اند.

در روزهای اخیر خبرهای از دیدار سید محمد خاتمی، با سیدحسن خمینی، حسن روحانی و علی‌اکبر ناطق‌نوری منتشر شده است. دیداری که محسن رهامی، فعال سیاسی اصلاح‌طلب، درباره آن می‌گوید: «برگزاری این جلسات موضوع جدیدی نیست، از قبل هم این نوع همفکری‌ها و نشست‌ها انجام می‌شده است.»

به گزارش قر نو، همچنین این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری درباره ائتلاف دوباره میان دو رئیس جمهور سابق و تشکیل یک حزب جدید گفت:« نوعی ائتلاف نانوشته بین این آقایان از مدتها قبل وجود داشته و خصوصا در انتخابات سال ۹۲ این ائتلاف و هماهنگی با مدیریت مرحوم هاشمی، حمایت و همراهی دیگر نیروهای سیاسی اصلاحات و اعتدال منجر به پیروزی آقای روحانی گردید. اما، بعید است در این شرایط و اوضاع و احوال آنان بسمت ایجاد حزب واحدی حرکت کنند.»

مشروح گفتگوی محسن رهامی، فعال سیاسی اصلاح طلب را در ادامه  می خوانید. 

*آقای رهامی، اطلاعی از برنامه‌ریزی اصلاح طلبان برای انتخابات ۱۴۰۲ دارید؟ به نظر شما استراتژی اصلاح طلبان برای انتخابات آینده چه باید باشد؟

 اگر منظور شما برنامه ریزی جبهه اصلاحات باشد، علی القاعده از رئیس یا سخنگوی جبهه باید سؤال کنید، گرچه تا آنجایی که اطلاع دارم برنامه مشخصی برای انتخابات آینده تا کنون در جبهه اصلاحات قطعی نشده است. اما، اگر منظور شما استراتژی جریان اصلاحات باشد، طبیعی است که یک جریان اصیل و با سابقه ای مثل جریان اصلاحات، نمی تواند نسبت به موضوع مهمی مانند انتخابات مجلس بی تفاوت باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.