دست هایی است که برای تضعیف نظام و دولت آیت الله رئیسی گرانی ها را پیش می برند

دست هایی است که برای تضعیف نظام و دولت آیت الله رئیسی گرانی ها را پیش می برند


%۹۴

کل آرا
۲۲۶
با برچسب , , .

متن منبع

حجت الاسلام سید محمدعلی آل هاشم : دست هایی است که برای تضعیف نظام و دولت آیت الله رئیسی گرانی ها را پیش می برند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به گرانی های اخیر در کشور گفت: مردم تبریز برای برخورد با گرانفروشی و برخورد با نابسامانی های اخیر بازار، خواستار برخورد جدی با گرانی ها هستند.

حجت الاسلام آل هاشم همچنین با اشاره به دستور اکید آیت الله رئیسی برای مقابله با دست های پشت پرده گرانی ها، گفت: دست هایی است که برای تضعیف نظام و دولت آیت الله رئیسی گرانی ها را پیش می برند.

وی همچنین با اشاره به گرانی چندین برابری خودرو و همین طور دارو گفت: پاسخگوی این گرانی ها چه کسی خواهد بود، ریاست محترم جمهوری فرمودند باید محکم این گرانی ها برخورد شود، در این میان بیماران صعب العلاج با گرانی دارو در مضیقه خواهند بود.

امام جمعه تبریز با بیان اینکه دولت باید طوری برنامه‌ریزی کند که فقیرها فقیرتر نشوند، گفت: گرانی خودرو قابل قبول نیست.

وی همچنین با گرامی داشت سلحشوری های ارتش جمهوری اسلامی و با اشاره به پشتیبانی های بنیانگذار جمهوری اسلامی و رهبر معظم انقلاب گفت: بعد از پیروزی انقلاب هم ارتش کنار سپاه و سپاه در کنار ارتش در مقاطع مختلف تلاش کردند و مقابل دشمن پیروز شدند.

وی ادامه داد: در زمان جنگ تحمیلی نیز نیروی هوایی ارتش با ۱۴۰ فروند هواپیما به قلب بغداد در ۲۴ ساعت آغاز جنگ حمله بردند و نیروی دریایی ارتش نیز نیروی دریایی بعث عراق را طوری از کار انداخت که تا پایان جنگ هم امکان سازماندهی نیافتند و این حماسه ها فراموش شدنی نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.