این آقای رئیس جمهور توان اداره یک ساختمان ۵ طبقه را هم ندارد و چهارتا بچه برای او تصمیم می‌گیرند

این آقای رئیس جمهور توان اداره یک ساختمان ۵ طبقه را هم ندارد و چهارتا بچه برای او تصمیم می‌گیرند

%۵۶

%۴۴

کل آرا
۱۸۳

متن منبع

حجت الاسلام جلیل محبی: این آقای رئیس جمهور توان اداره یک ساختمان ۵ طبقه را هم ندارد و چهارتا بچه برای او تصمیم می‌گیرند.

حجت الاسلام جلیل محبی، سرپرست سابق معاونت هماهنگی و برنامه ریزی امور حقوقی دستگاههای اجرایی درباره‌ی کناره‌گیری خود نوشت: دلایلش رو به مرور برای مردم می‌گویم تا مردم بفهمند این آقای رئیس جمهور توان اداره یک ساختمان ۵ طبقه را هم ندارد و چهارتا بچه برای او تصمیم می‌گیرند.

به گزارش انصاف نیوز، این فعال سیاسی اصولگرا نوشته است:

‏یک روز به یکی از مسؤولین سابق رجانیوز گفتیم چرا فلان حرف را زدید خودتان که میدانستید دروغ است. فرمود باید حزب اللهی ها را تحریک کرد والا پای کار نمی‌آیند.

این جوان هم از همان‌ها دروغ‌گویی را یاد گرفته. و الا پرسیدن این که بنده در مدت مأموریت از مرکز پژوهش‌ها به ریاست جمهوری ‏با توافق مرکز و نهاد از مرکز حقوق گرفتم نه نهاد کاری ندارد.

بندگان خدا اول گفتند به محبی پست ندادند ناراحت است
بعد دیدند مهمترین پست معاونت حقوقی را بنده داشتم گفتند محبی را بیرون کردند
بعد متوجه شدند وقتی دیدم اوضاع شیر تو شیر دولت جای کار کردن نیست و هرچه معاون محترم حقوقی واسطه فرستاد ‏برنگشتم می‌گویند حقوق نهاد کم بوده!

نه پسرجان
دلایلش رو به مرور برای مردم می‌گویم تا مردم بفهمند این آقای رئیس جمهور توان اداره یک ساختمان ۵ طبقه را هم ندارد و چهارتا بچه برای او تصمیم می‌گیرند.
عزت زیاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.