مردم از گرانی افسارگسیخته در رنج هستند​ این بن‌بست باید تمام شود

مردم از گرانی افسارگسیخته در رنج هستند​ این بن‌بست باید تمام شود

%۹۵


کل آرا
۲۴۷
با برچسب , , .

متن منبع

آیت‌الله صدیقی: مردم از گرانی افسارگسیخته در رنج هستند​ این بن‌بست باید تمام شود

آیت الله کاظم صدیقی صبح امروز در خطبه‌های نماز عید فطر تهران طی سخنانی اظهار داشت: خدای متعال خودش و بدون واسطه به روزه‌داران پاداش می‌دهد. روزه‌داران یک ماه راه دل را طی کردند و در روز عید باید به خدا رسیده و رنگ خدا گرفته باشند.

آیت الله صدیقی ادامه داد: هر قدر ارتباط انسان با خدا بیشتر باشد، ارتباطش با خلق خدا هم گسترش پیدا می‌کند، لذا اگر کسی توانست وجود خود را از گناه پاک کند، رشد می‌کند و به اعلی علّیّین می‌رسد.

خطیب نماز عید فطر تهران با بیان اینکه تقوا دژ و حصن الهی است، گفت: تقوا وسوسه‌های شیطان را دفع و شیاطین را مغلوب می‌کند.

صدیقی یکی از نشانه‌های قبولی روزه در عید فطر را توجه به فقرا و مستمندان برشمرد و افزود: زکات یک واجب است که شامل همه نوع عبادت مالی می‌شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به مسئله فلسطین و مبارزات فلسطینی‌ها با رژیم اشغالگر قدس تصریح کرد: در روز قدس هم مردم ایران و هم مردم سایر کشورهای اسلامی به میدان آمدند و حماسه آفریدند و نشان دادند مسئله فلسطین مسئله اول جهان‌ اسلام است و امت اسلامی در حمایت از فلسطین مقاوم کوتاه نمی‌آید. این حضور برای تثبیت گام‌های جوانان فلسطینی بسیار مؤثر است.

خطیب امروز تهران گفت: جوانان فلسطینی با عملیات‌های شهادت‌طلبانه عرصه را بر صهیونیستها تنگ کرده‌اند و با مقاومت و حملات جانانه اسرائیل را در انزوا و انفعال کامل قرار داده‌اند، لذا تنها کلید پیروزی، مقاومت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.