ایران در مذاکرات وین به چیزی کمتر از رفع تحریم ها رضایت نخواهد داد

ایران در مذاکرات وین به چیزی کمتر از رفع تحریم ها رضایت نخواهد داد

%۲۳

%۷۷

کل آرا
۱۸۹
با برچسب , , .

متن منبع

حجت الاسلام آل هاشم : ایران در مذاکرات وین به چیزی کمتر از رفع تحریم ها رضایت نخواهد داد

حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی آل هاشم، نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی، امروز در خطبه های عید فطر تبریز با بیان اینکه جنگ روانی آمریکا برای تقابل افکار عمومی مردم ایران اسلامی است، گفت: مذاکرات وین مدتی است تقریبا متوقف شده است ، طبق انچه که مقام های سیاست خارجی ایران گفته اند مباحث فنی به طور کامل مطرح شده و نکته ابهامی برای اعضای دیگر باقی نمانده و آنچه هست بهانه جویی های آمریکایی است که به عنوان مهمترین مانع بر سر دستیابی به توافق است.

وی اظهار کرد: تلاش برای برجسته سازی بیش از اندازه مذاکرات و شرطی کردن بازار به خصوص بازار ارز و طلا به نشست های وین و ضریب دادن کاذب به این مذاکرات از جمله شگردهای تبلیغاتی دشمن است و این در حالی است که نظام اسلامی و دولت انقلابی همه تلاش خود را معطوف به مذاکرات رفع تحریم ها نکرده و خنثی سازی تحریم ها را راهبرد اصلی و وجه همت خود قرار داده است.

امام جمعه تبریز گفت: به طور قطع نمایندگان انقلابی ایران اسلامی در مذاکرات که از فرزندان شجاع و انقلابی مردم ایران هستند در مقابل این زیاده خواهی های شیطانی خواهند ایستاد و به چیزی کمتر از رفع تحریم ها رضایت نخواهند داد.

وی با تبریک هفته کارگر و بیان اینکه کار و کارگر ستون اصلی تولید کشور است، گفت: جامعه کارگری جامعه متدین و جزو وفاداران به انقلاب و نظام است و کارگر ایرانی از بهترین کارگران جهان است و حل مشلات اقتصادی کشور وابسته به ملاحظه ویژه به جامعه کارگری و حمایت واقعی از کارگران است.

حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم همچنین با تبریک هفته معلم اظهارداشت: معلم در آموزش و پرورش رکن اصلی در توسعه اجتماعی و فرهنگی قلمداد و به منزله قدرتمندترین ابزار شکل دهی آینده محسوب می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.