متن منبع

حجت‌الاسلام علی سعیدی شاهرودی: اساس تشیع، انقلاب و ایران حمایت از فلسطین است

حجت‌الاسلام والمسلمین علی سعیدی شاهرودی ظهر جمعه در پایان راهپیمایی روز قدس سمنان و در سخنرانی به میزبانی مصلای این شهر با طرح این پرسش که ما چرا از فلسطین حمایت می‌کنیم، تاکید کرد: اساس تشیع، انقلاب و ایران حمایت از فلسطین است.

وی با بیان اینکه قدس آرمان الهی مسلمانان است، افزود: ما وظیفه حمایت از فلسطین را داریم و اگر بر این عقیده نبودیم مشخص نیست چه اتفاقاتی در منطقه رخ می‌داد زیرا دشمنان در دو بعد برای منطقه و کشورمان نقشه کشیده بودند نخست راهبرد فرهنگی آمریکا مقابله با انقلاب اسلامی در راستای ایجاد اسلام سکولار بود و دوم راهبرد نظامی غرب که راه‌اندازی جنگ‌ها در خاور میانه مثل غزه، ۳۳ روزه لبنان، افغانستان، عراق و… بود.

رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا با بیان اینکه ولایت فقیه و رهبری رهبر معظم انقلاب اسلامی است که توانسته در پس این تهدیدات انقلاب اسلامی ایران را حفظ کند، ابراز کرد: در ۲۰۰ سال اخیر همیشه ایران در تجاوزها تجزیه شده و گوشه‌ای از آن کم شده است اما به برکت انقلاب اسلامی امروز در اوج اقتدار قرار داریم.

سعیدی شاهرودی با بیان اینکه دشمنان برای مسلمانان برنامه راهبردی طولانی مدتی دارند، تاکید کرد: در واقع جریان‌هایی از رژیم صهیونیستی حمایت می‌کند که اگر نبود، کار این رژیم جعلی خیلی زودتر مشخص می‌شد نخستین گروه پشتیبان اسرائیل جریان سرمایه داران هستند همچنین جنگ‌سالاران و سیاست‌مداران با قدرت و پول از این رژیم حمایت می‌کنند.

وی با بیان اینکه این گروه‌ها با ایجاد فرقه‌هایی مانند مسیحیت صهیونیستی، مسیحیت یهودی و تفکر سیاسی نو محافطه‌کاران یا همان دیدگاه‌های تندرو سعی دارند تا خاور میانه بزرگ را اجرا کرده و بر تمام غرب آسیا سلطه داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.