عمل‌گرایی در برابر حرف‌های غیرمستند وزاری کابینه

از رییس جمهور محترم می‌خواهیم به وزرا و مسوولان توصیه کنند کمتر حرف غیر مستند بزنند و برای حل مشکلات اقتصادی مردم بیشتر عمل کنند و تدبیر جدی بیاندیشند.

%۷۶

%۲۴

کل آرا
۲۱۶
با برچسب , , , , , .

متن منبع

ایسنا/سیستان و بلوچستان نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: مشکلات اقتصادی کشور، درد و رنج مردم و اینکه با مشکلات اقتصادی دست و پنجه نرم می کنند نیز قابل کتمان نیست.

به گزارش ایسنا- آیت‌الله مصطفی محامی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته زاهدان اظهارداشت: از رییس جمهور محترم می‌خواهیم به وزرا و مسوولان توصیه کنند کمتر حرف غیر مستند بزنند و برای حل مشکلات اقتصادی مردم بیشتر عمل کنند و تدبیر جدی بیاندیشند.

خطیب نماز جمعه زاهدان در ادامه گفت: در ارزیابی دستاوردهای انقلاب باید به همه عرصه ها توجه کرد و نقاط قدرت و ضعف را کنار هم چید و نمره داد به برکت انقلاب اسلامی و حضور مردم صبور در صحنه در بسیاری از عرصه ها رشد داشته ایم اما مشکلات در برخی عرصه ها وجود دارد.

امام جمعه زاهدان افزود: در بحث عدالت به آن وضعیت مطلوبی که می خواستیم نرسیدیم و باید تلاش بیشتری در این زمینه صورت گیرد.

آیت الله محامی اظهار داشت: هرآنچه که مسوولان دولتی گفتند گران نشود گران شد در این صورت است که مسوولان برخی افزایش قیمتها را منکر می شوند اما مردم به هنگام خرید به خوبی متوجه افزایش قیمتها می شوند.

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان افزود: در ماههای اخیر به توصیه های مقام معظم رهبری در خصوص ساخت لوازم خانگی و غیره جهت کاهش قیمتها نیز عمل نشده است.

امام جمعه زاهدان گفت: اگر قرار است جراحی اقتصادی صورت گیرد و بعد از یک دوره تحمل رنج و سختی برای مردم آسانی بوجود آید باید با مردم درمیان گذاشته شود و مشکلات نیز برای همه مردم تقسیم شود و اینطور نباشد که یک قشر روز به روز در رفاه بیشتر قرار گیرند و یک قشر سفره های‌شان کوچک تر و کوچک تر شود اگر محدودیت و کمبودی است باید برای همه باشد تا برای همه مردم قابل تحمل شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.