برای اجرایی شدن طرح اصلاح اقتصادی نیاز به همبستگی سران قوا وایجاد نهضت تبیین و روشن گری حقایق اقتصادی کشور برای مردم است.

برای اجرایی شدن طرح اصلاح اقتصادی نیاز به همبستگی سران قوا وایجاد نهضت تبیین و روشن گری حقایق اقتصادی کشور برای مردم است.

%۹۰

%۱۰

کل آرا
۱۱۶

متن منبع

آیت الله عباس کعبی: برای اجرایی شدن طرح اصلاح اقتصادی نیاز به همبستگی سران قوا وایجاد نهضت تبیین و روشن گری حقایق اقتصادی کشور برای مردم است.

نماینده مردم استان خوزستان در مجلس خبرگان رهبری در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس سیاسی خبرگزاری رسا، به تبیین سخنان اخیر رهبر معظم انقلاب در دیدار کارگران مبنی بر اینکه دولت کارهای اقتصادی مهمی در پیش دارد و همه قوا باید کمک کنند، پرداخت و گفت: سیره مدیریتی امام راحل و رهبر معظم انقلاب در جهت تقویت اقتصاد کشور  و حل و معضلات معیشتی مردم و حمایت از برنامه های دولت های مختلف بوده است.

وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب تاکید بر برخورداری از اقتصاد قوی و قدرتمند برای کشور داشتند، افزود: راهبرد ایجاد اقتصاد قوی و قدرتمند در کشور با درمان بیماری مزمن اقتصادی جامعه محقق خواهد شد.

آیت الله کعبی کشور را دارای بیماری اقتصادی مزمن رکود تورمی و رشد پایین اقتصادی دانست و تصریح کرد: برای از بین بردن رکود تورمی و رشد پایین اقتصادی نیاز به همت بلند و عزم و اراده راسخ دولتمردان دارد.

وی بر لزوم همراهی تمام اقشار جامعه برای به سرانجام رسیدن طرح اصلاح اقتصادی کشور تأکید کرد و افزود: برای اجرایی شدن طرح اصلاح اقتصادی نیاز به همبستگی و هم افزایی سران قوا، مساعدت و همراهی نخبگان و فعالان میدان اقتصادی و همچنین ایجاد نهضت تبیین و روشن گری حقایق اقتصادی کشور برای مردم است.

آیت الله کعبی با اشاره به فواید و منافع طرح اصلاح اقتصادی برای کشور، خاطرنشان کرد: این طرح در جهت حمایت از اقشار کم درآمد و محروم جامعه است و همچنین اجرای صحیح آن سبب هدفمندی و توزیع عادلانه یارانه ها؛ تأمین کالاهای اساسی و بسته های معیشتی برای مردم خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.