توقع بی‌جایی است که دولت در ریز موضوعات نظارت داشته باشد، باید مردم هم در کنار دولت نظارت داشته باشند

توقع بی‌جایی است که دولت در ریز موضوعات نظارت داشته باشد، باید مردم هم در کنار دولت نظارت داشته باشند

%۷۳

%۲۷

کل آرا
۱۵۵
با برچسب , , .

متن منبع

آیت‌الله سید یوسف طباطبایی‌نژاد: توقع بی‌جایی است که دولت در ریز موضوعات نظارت داشته باشد، باید مردم هم در کنار دولت نظارت داشته باشند.

آیت‌الله سید یوسف طباطبایی‌نژاد ظهر در خطبه‌های عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته اصفهان با بیان اینکه یکی از مهم‌ترین واجبات اجتماعی امر به معروف و نهی از منکر است اظهار داشت: منافقان در کشور بیش از ۱۷ هزار نفر از هموطنان خود را به قتل رساندند و این نشان می‌دهد آنها فاسق بی‌دین هستند. آنها مردم را به کار ناپسند تشویق کرده و از مخالفان امر به معروف و نهی از منکر هستند.

وی با بیان اینکه همه مردم باید با هم باشند و امر به معروف و نهی از منکر کنند، ادامه داد: در صورتی مشکلات برطرف می‌شود که مردم نیز بر امور نظارت داشته باشند. دولت نمی‌تواند بر همه مغازه‌ها و کارها نظارت داشته باشد. توقع بی‌جایی است که دولت در ریز موضوعات نظارت داشته باشد، باید مردم هم در کنار دولت نظارت داشته باشند.

امام جمعه اصفهان با اشاره به نوعی از امر به معروف و نهی از منکر بیان کرد: برای جلوگیری از قاچاق باید مردم بر هزاران کیلومتر مرز نظارت داشته باشند و در صورت مشاهده احتکار گزارش دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.