جراحی اقتصادی یک مقدار درد و دوران نقاهت دارد؛ باید تحمل کنیم

جراحی اقتصادی یک مقدار درد و دوران نقاهت دارد؛ باید تحمل کنیم


%۹۲

کل آرا
۱۵۶
با برچسب , , .

متن منبع

 آیت الله همدانی:‌جراحی اقتصادی یک مقدار درد و دوران نقاهت دارد؛ باید تحمل کنیم

به گفته امام جمعه کرج تاجایی که دقت و رصد شده این دولت به فکر سیاست بازی نیست، کار نمایشی ندارد و دغدغه حل مشکلات را دارد و از همین سال‌های اولیه برخلاف دولت‌های گذشته فعالیت‌های خود را آغاز کرده است.

امام جمعه کرج تاکید کرد: البته بیگانگان می‌خواهند مشکلات حل نشود و در رسانه‌ها مطالبی را به دروغ نشر می‌دهند و عده‌ای هم که وضعیت امروز کشور دست پخت سیاست غرب زده آنان است به جای پاسخگویی، مطالبه گر شده‌اند و در مسیر دشمن حرکت کرده به طوری که قلم فرسایی و نطق دارند.

وی اضافه کرد: این عده آب به آسیاب دشمن می‌ریزند مگر ما فراموش می‌کنیم دشمنی‌ها را حتی با ژست خدمت دیدیم که چه بلاهایی را برسر مردم آوردند، همین اقتصاد امروز کشور با تحریم به مردم تحمیل شد.

آیت الله حسینی همدانی تاکید کرد: مردم باید هوشیار باشند نباید دراین جنگ فریب بخورند، همه مخالف بی عدالتی هستند، چنانچه درجایی خوانده ام دولت روی بلیط هر مسافر به سایرکشورها پنج میلیون تومان یارانه می‌دهد آیا این بی عدالتی نیست، باید جلوی این‌ها گرفته شود.

وی یاد آورشد: همه باید کمک کنیم دولت و ملت کشور درمسیر عدالت، پیشرفت قرار گرفته و سرعت بگیرند.

امام جمعه کرج با اشاره به موضوع کاپیتولاسیون گفت: چه بلاهایی این کاپیتولاسیون به سر مردم آورد، اصل حاکمیت و استقلال کشور را زیر سوال برد، اتباع کشور را ازحمایت قضایی محروم می‌کرد که امام (ره) کشور را از این موضوع مهم نجات داد.

آیت الله حسینی همدانی افزود: امروز برای وابسته کردن ملت با تحریم و جنگ شناختی وارد عرصه شده اند، اما آمریکا و مزدوران خارجی بدانند که از مردم بصیر و هوشمند ایران اسلامی سیلی محکم تری خواهند خورد.

وی گفت: تلاش دولت آن است که دست دزدان از بیت المال قطع شود و خدمات مستقیم به مردم داده شود که آینده نگری چنین اقتضایی نیز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.