محمدعلی موحدی کرمانی

آیت الله محمدعلی موحدی معروف به موحدی کرمانی تحصیلات مقدماتی را در حوزه کرمان سپس در حوزه علمیه قم و نیز در حوزه علمیه نجف گذراندند. ایشان در کرمان از محضر آیت‌الله صالحی و شیخ الرئیس، در قم از مرحوم آیت الله العظمی بروجردی، آیت الله العظمی داماد، آیت الله العظمی امام خمینی و در نجف از محضر مرحوم آیت الله العظمی خوئی، آیت الله العظمی سید محمود شاهرودی، آیت الله العظمی میرزا باقر زنجانی بهره برده است. ایشان مدت کوتاهی نیز در مشهد از محضر آیت الله میلانی بهره­مند شده است.

ایشان در پاییز 1391 با حکم مقام معظم رهبری به امامت موقت نماز جمعه تهران منصوب شدند.

غنی‌سازی اورانیوم را در هر اندازه و به هر مقدار که لازم باشد، انجام خواهیم داد و اگر شما مایل هستید رنگ آب‌های خلیج‌فارس که نیلی است، به سرخ تغییر نیابد، به فکر حمله نباشید.

%۴۸

%۵۲

کل آرا
۲,۰۴۲

این معاهده [FATF] باعث می شود به طور مثال اگر ما بخواهیم به حزب الله، انصار الله و امثال آنها کمک کنیم، جلوی ما را گرفته شود و غیر از این هم مسائلی خطرناک را به دنبال خواهد داشت.

%۲۹

%۷۱

کل آرا
۷۰۱

این مصیبتی (کاهش آمار ازدواج) برای جوانان است؛ البته می گویند مشکلات اقتصادی داریم که درست می گویند، اما دستور دین چیز دیگری است و باید تشریفات غلط ازدواج کاهش یابد. طلاق در هر سال ۵ درصد اضافه می شود و این جای پرسش دارد.

%۶۶

%۳۴

کل آرا
۱۳۱

حمایت و خرید کالای ایرانی باید از خود مسؤولان آغاز شود، مسؤولان در زمینه حمایت از کالای داخلی نباید به شعار اکتفا کنند بلکه باید در عمل به تقویت اقتصاد ملی و مبارزه با قاچاق بپردازند.

%۷۱

%۲۹

کل آرا
۱۷۰