احمد خاتمی

خاتمی متولد سمنان در ۱۳۳۹ است. وی هیچ گونه نسبت خویشاوندی با سید محمد خاتمی ندارد. دوران طلبگی را در سمنان آغاز نموده و در سال ۱۳۵۴ به قم عزیمت کرد. همسر وی دختر یکی از روحانیون بنام محمدرضا سعیدی است که در سال ۱۳۴۹ پس از بازداشت به دلیل فعالیت علیه خاندان پهلوی در زندان درگذشت. در میان اساتید او در قم می‌توان از آیت‌الله جوادی آملی، حسین نوری همدانی و حسینعلی منتظری نام برد. چندی پیش در سایت مجلس خبرگان خاتمی حکایتی را بازگو کرده بود که چگونه حسین فریدون برادر حسن روحانی جان وی را از خشم جمعیت طرفدار نظام پهلوی نجات داده بود. [در زمان درج مطلب در سایت خبرگان، روحانی هنوز دبیر شورای عالی امنیت ملی بود و در مسند ریاست جمهوری جای نگرفته بود؛ پس از احراز آن پست خاتمی از منتقدان سرسخت وی شد.] خاتمی بطور ثابت در برنامه‌های صدا و سیما جهت ارائه رهنمودهای دینی ظاهر می‌شود.

امروز جهان تنها گوشه بسیار کوچکی از قدرت دفاعی ایران در سرنگونی پهپاد پیشرفته آمریکایی را دید و بحمدالله این اقدام هم مورد تأیید تمام ملت ایران قرار گرفت و به‌فضل خدا این منش و روش را ادامه می‌دهیم.

موافقمخالف

گفتمان پاسخگویی در این کشور باید گفتمان رایج شود. همه مسئولان در این نظام به همان اندازه که خود را موظف به خدمت و انجام وظیفه می‌دانند باید به همان میزان باید خود را در برابر مردم پاسخگو بدانند. فرهنگ الزام به پاسخگویی از مسؤولان عالی گرفته تا مسؤولان استانی و شهرستانی باید نهادینه شود و مسئولان محترم خود را ملزم به پاسخگویی بدانند.

%۷۳

%۲۷

کل آرا
۱,۲۵۲

مساله حجاب تامین کننده امنیت اخلاقی و روانی جامعه است و به نفع هنجارشکننان هم است. بدحجابی‌ها، بی‌حجابی‌ها و شل‌حجابی‌ها عادی نیست و قطعا برنامه‌ریزی از سوی دشمن است. نمی‌گویم هر بدحجاب و بی‌حجابی عامل دشمن است، بلکه گاهی نمی‌دانند، توجه ندارند.

%۲۵

%۷۵

کل آرا
۱,۷۵۶

ما برای همه دنیا آرامش و ثبات می‌خواهیم، اما ایران ‌نسبت به منطقه یک گلستان در حلقه‌ای از آتش است، ایران در رشد علمی و ایجاد زیرساخت‌های حیاتی اقتصادی و‌غیره پیروزی‌های بزرگی به‌دست آورده است.


%۹۳

کل آرا
۱,۴۱۹

در شرایطی که حجم مبادلات تجاری اروپا با آمریکا هزار میلیارد دلار و با جمهوری اسلامی ایران ۱۵ میلیارد دلار است، نباید انتظار داشت اروپا منافع خود را به خاطر ایران به خطر بیاندازد.

%۶۴

%۳۶

کل آرا
۱,۵۴۵

این موشک در راستای توان بازدارنده ساخته شده و ما به صراحت اعلام می کنیم در زمینه دفاع از خود با هیچکس تعارف نداریم؛ کم ترین پیام این رونمایی آن است که دشمن بداند اگر کوچکترین خطایی از او سر بزند این موشک ها مثل صاعقه بر سرشان فرو خواهد آمد.

%۳۰

%۷۰

کل آرا
۱,۳۷۲

شایسته سالاری باید اصل باشد یعنی هرکسی شایسته بود داماد یا غیر داماد اگر صلاحیت‌ها را داشت باید منصوب شود و هرکس شایسته نبود داماد، برادر یا فرزند نباید به کار گرفته شود.

%۹۶


کل آرا
۷۵۱

امروز می‌گویند “شراب را آزاد کنید” و فردا می‌گویند “بی‌حجابی را آزاد کنید”، حتماً بعدها هم می‌گویند “اسلام را به رفراندوم بگذارید”، در حالی که این آرزو را به گور می‌برند.

%۳۶

%۶۴

کل آرا
۱,۴۷۵

مسئله اول کشور حل مشکلات معیشت مردم است، مسئولان و مردم باید به این موضوع متمرکز شوند و از درست کردن حاشیه‌، تنش و دعوا پرهیز کنند.  

%۵۶

%۴۴

کل آرا
۶۸۰

برخی شبکه های ماهواره ای چنین القا می کنند که همه امکانات به سوی روحانیت سرازیر است در حالی که پولی که به کل حوزه های علمیه اختصاص داده شده است به اندازه بودجه سه دانشگاه بزرگ کشور نیست.

%۲۹

%۷۱

کل آرا
۳۲۳

برخی افراد فقط می‏‌خواهند اسم‏شان در لیست دین‏داران باشد، ولی برای آن هیچ هزینه‌‏ای ندهند، قرآن کریم در مورد این افراد فرموده که اینان در حاشیه دین هستند، برخی دیگر نیز دین‏شان فقط در سطح «حرف زدن» است و هرگز در عمل و رفتار اهل دین‏داری نیستند، این افراد خسران دنیا و آخرت را خواهند داشت.

%۳۵

%۶۵

کل آرا
۲۰۰

برخی طلبه‌ها که با خودروهای ۲۰۰میلیون تومانی تردد می‌کنند، اگر از بیت‌المال باشد حرام است و اگر از اموال شخصی‌شان، اسراف به شمار می‌آید و بصیرت ضدتجمل‌گرایی و ضداشرافی‌گری مردم در عدم پذیرش چنین افرادی قابل قبول است.

%۳۲

%۶۸

کل آرا
۲۹۵

با توجه به مشکلات که در کشور پیدا شده است, ضد انقلاب خارج از کشور تبلیغات گسترده‌ای انجام می دهد که نظام در سراشیبی سقوط قرار گرفته است. مطلقا نظام سراشیبی نیست. اخیرا از مقام معظم رهبری نقل شد که آینده این نظام روشن است. البته سختی‌ها وجود دارد اما پیروزی از آن ما است.

%۳۶

%۶۴

کل آرا
۳۸۹

بین انتظارات مردم و نمایندگان مجلس شورای اسلامی از دولت و واقعیت های موجود یک خلاء است که در این رابطه دولت باید به گونه ای عمل کند که نارضایتی به دنبال نداشته باشد.

%۶۹

%۳۱

کل آرا
۲۲۸

خبرگان نهادی اجرایی نیست اما از آنجایی که منتخب مردم است در مشکلات مردم همدردی دارد و ما به زودی برای رفع مشکلات مردم جلساتی را برگزار خواهیم کرد.

%۳۹

%۶۱

کل آرا
۲۶۱

خداباوری باید همراه با ولایتمداری باشد. ۴۰ سال کشور آسیب ندید و به یاری خداوند چهل سال‌های دیگر هم خواهد آمد و نسل‌های دیگر هم خواهند دید که با همراهی توحید و ولایت انقلاب آسیب نمی‌بیند.

%۳۸

%۶۲

کل آرا
۳۲۲

شعار «ما می‌توانیم» شعار عزت، غیرت و شعار قرآنی ما است و ازاین‌رو ایجاد یأس و ناامیدی از ناحیه هر کس که باشد کار دشمن است و ملت ایران همان‌طور که در ۴۰ سال گذشته گردنه‌های سخت را پشت‌سر گذاشته، باعزت و عظمت از توطئه‌های پیشرو نیز  عبور خواهد کرد.

%۳۷

%۶۳

کل آرا
۳۹۷

طبق قانون اساسی در کشور همه افراد در مسائل جزئی و کلی کشور حق اظهارنظر دارند و رئیس مجلس خبرگان رهبری هم اظهارنظر دارد و این که گفته می‌شود مجلس خبرگان دخالت در دیپلماسی کرده سخن شایسته‌ای نیست زیرا که این بیانیه تنها بیانیه رئیس مجلس خبرگان بوده و ایشان نظرشان را بیان کردند و دخالت زمانی صورت می‌گیرد که نهاد یا شخصی با اعمال قدرت بخواهد مسیری را تغییر دهد و باید گفت که فرهیختگان در اظهارنظر آزاد هستند و توصیه را نمی‌توان عنوان دخالت نام گذاشت.

%۷۰

%۳۰

کل آرا
۳۲۹

امروز در جامعه دروغ‌های بسیاری علیه نظام در فضاهای مجازی با مدیریت بیگانگان به ویژه در کانال‌های تلگرامی و اینستاگرام منتشر می‌شود که مردم ابتدا باید اصل را بر دروغ بودن این مطالب گذاشته و سپس تحقیق کنند، اگر درست بود آنگاه بپذیرند.

%۵۸

%۴۲

کل آرا
۳۸۱

با این پرونده‌های سیاسی این رژیم پوسیده در حال متلاشی شدن است و به فضل خدا پس از این رژیم، رژیم صهیونیستی نیز فرو خواهد پاشید که نمونه‌هایی از زوال رژیم عربستان دعواهای داخلی و بگیر و ببندهای داخلی آنها است.

%۶۸

%۳۲

کل آرا
۲۱۹

ما فکر مارکسیسم‌ها را نداریم که اقتصاد زیربنا است برمبنای تفکر مارکسیستی «انسان آنگونه می‌اندیشد که می‌خورد»، ولی ما براین باوریم که اقتصاد پویا تأثیر بسیاری در دین‌داری مردم دارد.

%۶۵

%۳۵

کل آرا
۴۹

جوانان ما این سرمایه های ارزشمند نظام باید با بصیرت متوجه حرکت های خزنده دشمن به خصوص در فضای مجازی باشند، چراکه می خواهند فضا را به گونه ای جلوه دهند که جوان احساس کند این کشور جای زندگی نیست و سودای دیگر در سر داشته باشد.

%۳۶

%۶۴

کل آرا
۲۷۳

فضای مجازی سالم ، مطلوب و مورد علاقه است اما فضای مجازی که تریبون بیگانگان است، سگ هار است و اگر این سگ هار رها شود دوباره گاز خواهد گرفت و مسئولان باید در این عرصه مراقب باشند.

%۱۳

%۸۷

کل آرا
۸۳

فایلی که اخیرا از انتخاب مقام معظم رهبری در مجلس خبرگان پخش شده است کامل نیست و تنها بخش اول آن پخش شده و قسمت دوم آن پخش نشده که آقا در آن زمان تواضع کرده و گفته اند مرا انتخاب نکنید. این برای بزرگان ما افتخار است که به دنبال جاه و مقام نیستند.

%۳۹

%۶۱

کل آرا
۱,۶۱۲

آفرین بر شما مردم که این چند روزه صلابت, هبیت و قدرت خود را با راهپیمایی باشکوه در مقابل فتنه گران نشان دارید, شما مردم نشان دادید که این انقلاب و نطام اسلامی به جان شما بسته است.

%۱۰۰


کل آرا
۱۱۰

برای اینکه گرگ‌های مستکبر خیال تجاوز را به خود ندهند، موشک می‌سازیم و هر چه بتوانیم به برد موشک‌های خود اضافه می‌کنیم تا خواب راحت از چشم کاخ سفیدنشینان گرفته شود.

%۱۰۰


کل آرا
۲۱۲

طلبکاری که خیلی پررویی است. نظام از آنها و برافروزندگان آتش فتنه طلبکار است. ۸ ماه کشور را در آشوب نگه داشتند و در کشور بحران آفرینی کردند. آبروی نظام را در جهان بردند. زیر چتر حمایت این‌ها به سیدالشهدا و امام اهانت شده و افرادی کشته شدند، باز هم طلبکاری؟! این نهایت پرروگری است که فتنه‌گران خودشان را طلبکار بدانند.

%۸۰

%۲۰

کل آرا
۹۰۶